Ungdomsskolebestyrelsen

Bestyrelsen for Ungdomsskolen fra januar 2022

 

Formand:

Byrådsmedlem Anna Poulsen Broen
Anna.PoulsenBroen@middelfart.dk 

 

Næstformand:

Byrådsmedlem Line Thingberg

Line.thingberg@middelfart.dk 

 

Arbejdsmarkedets parter:

Tue Christiansen
Tue@kolster.dk 

Pia Havgaard Henriksen, FH Fyn

Pihhe@odense.dk 

 

Medarbejderrepræsentanter:

Eva Charles

eva.c.jensen@middelfart.dk 

 

Erik Dyg Sørensen

erik.dygsorensen@middelfart.dk 

 

Repræsentant for Ungdomsrådet:

Asta Gamdrup,

asta.gamdrup@gmail.com 

 

Elevrådsrepræsentanter:

Asta Marie Bjerrum Jacobsen,

astabom@hotmail.com 

Asta-Marie Uttrup Broe,

astamariemus@gmail.com 

 

Repræsentant for skolelederne:

Morten Bonde,

morten.bonde@middelfart.dk 

 

Afdelingsleder Ungdomsskolen

Anders Bo Thorsted,

anders.bothorsted@middelfart.dk 

24435823

 

Ungdomsskoleleder og bestyrelsens sekretær

Birgitte Dyrbye Jensen,

birgitte.dyrbyejensen@middelfart.dk 

27524716



Senest opdateret 10.06.2022 12:34 af LKH

Apricore logo