Middelfart Ungdomsskole  ungdomsskolen@middelfart.dk  8888 5690   
       
Ledelse:      

Birgitte Dyrbye Jensen

Leder af Ungdomsskolen og 10.eren

 Birgitte.DyrbyeJensen@middelfart.dk   8888 5694  2752 4716 

Anders Bo Thorsted

Afdelingsleder

 Anders.BoThorsted@middelfart.dk  8888 5693  2443 5823

Lorea Alberdi Platz

Afdelingsleder

 Lorea.Alberdi@middelfart.dk    2016 6114

Lars Thisgård

Fælleskoordinator for klubberne

 Lars.Thisgaard@middelfart.dk    4054 8134
Administration:      

Linda Kaja Hansen

Sekretær

 Linda.KajaHansen@middelfart.dk  8888 5690  

Anne Pedersen

Sekretær

 Anne.Pedersen@middelfart.dk  8888 5692  
SSP:      

Bo Hansen

SSP-konsulent

 Bo.Hansen@middelfart.dk  8888 5697  2127 5697

Carsten Nielsen

SSP opsøgende medarbejder

 Carsten.Nielsen@middelfart.dk    5119 5697

Ane Bender (starter 1.3.20)

SSP-konsulent

 Ane.Bender@middelfart.dk    5170 5697


Senest opdateret 13.02.2020 16:06 af LKH

Apricore logo